НОВИНА!!
Шановні читачі!
Перша книга циклу «Максим Темний» з'явилась у продажі на Amazon. «Набуття» у м'якій обкладинці.
Не кидайте в мене капцями — Amazon обраний насамперед для тих читачів, хто бажає паперове видання і перебуває за кордоном. У зв'язку з цим прошу вашої допомоги, щоб привернути увагу до книги тих, хто, можливо, захоче її придбати. Щоб її побачили ті, хто шукає українське фентезі. Якщо біля книги з'являться відгуки, алгоритми, можливо, почнуть пропонувати її частіше.
Якщо у вас є акаунт на Amazon — знайдіть там «Набуття» і залиште відгук. Чесний. Бажано трохи розгорнуто, декілька речень.
Важливий момент: Amazon дуже суворо контролює відгуки. Нові акаунти, які нічого не купували, можуть викликати підозру, і тоді відгук просто зникне. Тут вже як буде. Пишіть усе від душі, як відчуваєте. Тільки правду, не потрібно нічого вигадувати — пишіть своє справжнє враження. Це найцінніше.
Дякую вам за підтримку! Разом ми зробимо українське фентезі помітнішим.
Якщо хтось з України таки захоче її придбати на АМАЗОН, враховуйте, що до ціни додасться ще й вартість поштової пересилки, скоріш за усе - звідкілясь з Європи.
Ще - ті, хто побуває на Амазоні)), напишіть мені ваше враження від того, як виглядає там книга - чи зачепив вас опис (description), чи виникло б у вас бажання її купити взагалі? Щось може ще... Дякую.
А ідею власного друку я не покинув)). Те що викладено на амазон - це новий макет, той, що я так довго вилизую - повиправляв безліч помилок, переробив сам підхід до дизайну обкладинки, буквиця, ілюстрації та інше. Ви теж приймали участь, підказуючи мені. Дякую) Зараз я роблю примірник, скоро покажу, як вийшло. Вибачте, що усе це так довго - але я просто не міг робити книгу такою, як вона була.
08/02/2026 Сьома вже є. Дякую усім, хто вірив і підтримував.
В аудіоваріант книги Набуття додана пісня, створена за особистим бажанням одного з читачів.
Slavko Vrubai - ще не знаю про вас нічого,, але я у захваті. Можливо, більше тому, що пісня саме до моєї книги... можливо. Але я так не вважаю.
Яскраво засяє добра сила у Світі байдужих людей...
Ці слова не залишили байдужими багатьох. І мені усе одно, що там хто казатиме про Ші чи про щось ще, як би там не було - саме ви зробили це. А ШІ... так колись так само казали, що синтезатори грають замість людей. Тим паче, що я вже знаю і другу мелодію, де ви граєте безпосередньо.
Отже, кому цікаво шукайте в неті - Slavko Vrubai "Набуття"
або ось посилання на телеграм-канал автора
https://t.me/slavkovrubai
або Ютюб
https://www.youtube.com/@SlavkoVrubai
Я хочу вам вказати на ще одного митця - того, кто знайомий вам як той, хто начитує мої книги. Валерій Завалко. Мій товариш, перший поціновувач та критик моєї творчості. Нещодавно я якось для себе відкрив його власну творчість з іншої сторони, хоч і знаю, що він пише вірші давно. Цікаво пише, але саме сьогодні так склались, мабуть, зірки, що мені втрапило це:
https://4read.org/4915-zavalko-valerii-lysty-z-nebes.html
Прошу перейти по посиланню та послухати вірш голосом автора, або просто прочитати тут та створити власну уяву...
Дякую усім!
Листи з небес....
Я хочу написать тобі листа -
та пошту із небес не надсилають…
Не плач, ти не залишилась одна -
я з неба за тобою приглядаю.
Я бачу як ти спиш…
І як твоя сльоза,
таємно витерта,
в долоні висихає.
Прости...
Не повернувся…
Ти є та -
кого любив,
кого навік кохаю.
Прости…
Я не прийду.
І вже не обійму.
Лице не заховаю у пахучі коси.
Не пройдемося разом по лугах,
збиваючи з трави прозорі роси…
Але ти знай:
у серці, у твоїм,
зайняв я місце, щоб навік з тобою бути.
У нім я буду вічно молодим.
У нім до зустрічі удвох з тобою будем.
Перелетять роки
Й на небесах
зустрінемось
і про усе згадаєм…
І я б тобі усе це написав,
та пошту із небес не надсилають…